• info@major.com.tr
  • İstanbul , TÜRKİYE

e-dönüşüm Servisleri

EDUPARK TEKNOLOJİ olarak Gelir İdaresi tarafından yetkilendirilmiş Özel Entegratör ICE Teknoloji hizmetleri kapsamında e-fatura, e-arşiv fatura, e-saklama , e-irsaliye , e-defter hizmetlerimizin tamamı için yetkilendirildik. Bu kapsamda native bağlantımızın olduğu ülkemizin önde gelen dikey çözüm ve ERP şirketleri ile başarılı bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir.

Major e-dönüşüm servisleri ile kullanıcı dostu desktop ve mobil arayüzlerimiz müşterilerimize eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz. Ayrıca imzalama teknolojilerine dayalı servisler ve uzun dönemli noterizasyon çözümlerimiz ile de kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

İş Ortaklarımız ve Dikey Çözüm / ERP üretici kurumlarla yakın ilişki içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Detaylarımız

e-dönüşüm hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde verilebilmesi ve eşsiz bir müşteri deneyimi için gerekli olan hizmet standartlarımızı sağlayarak ilgili süreçlerimizi gerekli sertifikasyonlarla taçlandırdık. Ayrıca bu hizmetlerin kaliteli bir şekilde sürdürülebilirliği için gereken tüm altyapı ve veri merkezi yatırımlarımızı tamamlayarak esnek bir altyapı ile hizmet sağlamaktayız. Altyapı ve işletim konusundaki tecrübemizle birçok kuruma bayi, iş ortağı, teknoloji tedarikçisi kimliklerimizle altyapı ve işletim desteği sunmaktayız.